Výroba kalendárov za najlepšie ceny Tlač veľkoformátových fotografií Výroba vizitiek Foto na plátno Svadobné oznámenia a pozvánky Živicové, 3D, samolepky

O nás

Tlač a výroba pozvánok a oznámení Tlač svadobných oznámení a pozvánok
Spoločnosť ELUMI pôsobí v oblasti marketingu, reklamy a veľkoformátovej digitálnej tlače. Tvoríme grafické návrhy, dizajn a zabezpečujeme tlač propagačných materiálov. Prostredníctvom špičkovej techniky, dlhoročných skúseností a kvalitných materiálov dokážeme zaručiť vysokú kvalitu a širokú škálu produktov.

Súčasťou našej firmy je aj profesionálne fotografické štúdio a fototlačiareň pre fotografie až do šírky 1m. Foto vytlačené u nás ste mohli vidieť na rôznych výstavách, nielen na Liptove. Kvôli priaznivej cene však naše služby využívajú nielen profesionáli ale aj bežní ľudia, ktorí chcú fotografiou, či plátnom potešiť svojich blízkych.

Vďaka kvalifikovanému personálu vyhovieme každej Vašej požiadavke. Využite preto jedinečnú možnosť spracovania grafických podkladov a digitálnej tlače na jednom mieste. Tešíme sa na Vás, štúdio ELUMI.

Naši zákazníci

Pre stálych klientov ponúkame špeciálne vernostné programy, aby sme sa čo najviac priblížili Vašim potrebám.
Neváhajte a informujte sa o výhodách a zľavách na tel. čísle 0949 636 224

Spolupracujeme s veľkými spoločnostami, malými a strednými podnikateľmi, fotografmi, grafikmi, študentami ale aj s domácnosťami.

Našim prvoradým cieľom je spokojný zákazník a preto ku každej požiadavke pristupujeme individuálne. Samozrejmosťou sú konzultácie či už pri návrhu, alebo tlači, tak aby boli splnené očakávania každého kto sa rozhodne využiť naše služby.

Online cenník - Digitálna tlač do formátu A3
Vyber si kategóriu :
Online cenník - Fototlač
Vyber si kategóriu :
Online cenník - Samolepky a nažehľovačky
Vyber si kategóriu :
Online cenník - Veľkoplošná a reklamná tlač
Vyber si kategóriu :