Výroba kalendárov za najlepšie ceny Tlač veľkoformátových fotografií Výroba vizitiek Foto na plátno Svadobné oznámenia a pozvánky Živicové, 3D, samolepky

Živicové nálepky

živicové nálepky živicové samolepky živicové nálepky živicové samolepky živicové samolepky
Hľadáte niečo zaujímavejšie ako klasické samolepky? Pridajte im tretí rozmer! Vyrábame lacné 3D nálepky rôznych tvarov a veľkostí s použitím rôznych podkladových fólii. Takéto nálepky pôsobia veľmi elegantne a vďaka 3D efektu optického lomu svetla sú vhodné ako prezentačný ako reklamný predmet Vašej spoločnosti. Vrstva pružnej živice zaručí mechanickú odolnosť, odolnosť voči poškriabaniu a niekoľkoročnú farebnú stálosť. Živicové nálepky sú tiež vodeodolné, možno ich umývať a výborne odolávajú silným mrazom (-30°C) aj extrémnym horúčavám (110°C).

Živicové nálepky ponúkame za výhodné ceny aj pri menších počtoch kusov.

Presvedčte sa o našich výborných cenách v našom online cenníku

Možnosti použitia pre 3D živicové nálepky

Ako reklamná drobnosť pre Vašich zákazníkov. Nechajte Vašim zákazníkom živicové nálepky s Vašim logom a kontaktom a sami zákazníci sa Vám postarajú o reklamu. Autoservisy, montáže okien, dverí, predaj športových potrieb - všade tam môžete nechať svoju samolepku.

Označenie výrobkov - aj tu je možné využiť živicové nálepky. Nielenže bude samolepka vyzerať zaujímavejšie, ale živica ju chráni pred poškrabaním, a zaručí, že ostane čitateľná aj v prostredí, kde by sa obyčajné samolepky rýchlo zničili

Prezentácia Vašej značky či produktu. Začínate podnikať? Baví Vás niečo a ste v tom dobrý? Chcete len spropagovať svoje hobby? Máte radi psy, mačky, určitý šport, ste členom nejakej komunity či klubu? Aj tu nájdu živicové nálepky svoje uplatnenie. Ľudia si na obyčajné samolepky zvykli, no živicové nálepky zaujmú. A ak zaujme tvarom a prevedením, človek si všimne aj to čo je na nej zobrazené.

Ako dekorácia. Samolepky robíme aj v malých nákladoch. živicové nálepky na auto, či motorku - odlíšte sa. Obrázok, Logo, nápis - všetko bude vyzerať zaujímavejšie, keď to bude mať tretí rozmer. Nálepky možno použiť aj v domácnosti na označenie čohokoľvek, či skrášlenie Vašich interiérov.

Možnosti vyhotovenia

Podkladom je obvykle kvalitná (životnosť 5 rokov aj viac) biela fólia. Potrebujete sa odlíšiť ešte viac? Dokážeme tlačiť aj na striebornú, zlatú, perleťovú, flourescentnú, reflexnú a ďalšie netradičné materiály. Živicové nálepky môžu mať samozrejme akýkoľvek tvar, nie ste limitovaný na zoblené obdĺžniky, krúžky či elipsy, jediné obmedzenie je, že nesmú mať príliš ostré rohy (všetky rohy musia byť zaoblené aby sa do nich živica pekne rozliala) Maximálna odporúčaná dĺžka nálepky je 30cm. Pri väčších plochách trojrozmerný efekt až tak nevynikne. Živicové nálepky sú pružné a plastické, ale aj tak ich doporučujeme lepiť skôr na rovné plochy pre čo najlepší výsledok.

Grafický návrh

Zaujali Vás živicové nálepky, no neviete celkom ako na to? Nemusí to byť vôbec komplikované - pekná fotografia v pozadí, názov a kontakt na Vašu firmu, podnik, penzión... Zákazník si Vás zapamätá a rád sa k Vám vráti. Alebo hľadáte niečo prepracovanejšie? Nechajte grafický návrh na nás, pripravíme grafiku, rezacie cesty (pre samolepky netradičných tvarov), a celé to spracujeme tak aby ste boli s výsledkom spokojní.

Máte konkrétnu predstavu alebo sa len potrebujete poradiť s odborníkom?

Kontaktujte nás, radi Vám poradíme, čo by bolo pre Vaše potreby najvhodnejšie.

Online cenník - Digitálna tlač do formátu A3
Vyber si kategóriu :
Online cenník - Fototlač
Vyber si kategóriu :
Online cenník - Samolepky a nažehľovačky
Vyber si kategóriu :
Online cenník - Veľkoplošná a reklamná tlač
Vyber si kategóriu :