Výroba kalendárov za najlepšie ceny Tlač veľkoformátových fotografií Výroba vizitiek Foto na plátno Svadobné oznámenia a pozvánky Živicové, 3D, samolepky

Oznámenia a pozvánky

Tlač svadobných oznámení a pozvánok Tlač svadobných oznámení a pozvánok Tlač pozvánok ) Kartička s poďakovaním Tlač jedálnych lístkov
Organizujete večierok, alebo sa blíži dôležitá udalosť a chcete pozvať Vašich blízkych?

Úspešne ste ukončili štúdium a potrebujete promočné alebo maturitné oznámenia ?

Neváhajte nás kontaktovať! Zavolajte, napíšte e-mail alebo sa zastavte osobne a nechajte si u nás vytlačiť najlacnejšie oznámenia. Ponúkame grafický dizajn podľa Vašej predstavy za bezkonkurenčné ceny. U nás si môžte vytlačiť poznámky a oznámenia aj do 24 hodín.

  • Maturitné oznámenia
  • Promočné oznámenia
  • Pozvánky k výročiam
  • Blahoželania
  • PohľadniceSvadobné oznámenia

Asi najčastejšie si u nás nechávajú zhotoviť oznámenia pri príležitosti svadby. Svadba je veľký deň v živote každého a takáto udalosť si vyžaduje luxusné svadobné oznámenia. Pokiaľ nemáte svoj grafický návrh vytvoríme Vám ho, pričom za jednoduchý dizajn (ozdobné písma, ornamenty) neplatíte nič extra. Prípadne nám pošlite Váš návrh a objednajte si oznámenia online z pohodlia Vašeho domova.

Oznámenia môžu mať hocijaký tvar, no doporučujeme veľkosť, tak aby vošla do štandardnej obálky. Mediz našimi zákazníkmi je najobľúbenejší formát A6 (105 x 148mm)

Obálka rozmer DL Obálka rozmer C5 Obálka rozmer C6
Obálka rozmer DL Obálka rozmer C5 Obálka rozmer C6

Ak potrebujete na oznámenie dať viac informácií, textu, fotografie budúcej nevesty a ženícha, alebo len chcete aby to vyzeralo zaujímavejšie... možno vyrobiť verziu so skladom - oznámenie sa bude dať otvárať.

Tip: nechajte si u nás vytlačiť aj pozvánky ku svadobnému stolu, a menovky na stôl, či ďalšie veci súvisiace so svadbou. Vlastné obálky, servítky, nálepky (na vešiaky, svadobné autá, fľaše s pitím, krabice s koláčmi...), fotografie zo svadby, fotoknihy - zverte to všetko nám.

Online cenník - Digitálna tlač do formátu A3
Vyber si kategóriu :
Online cenník - Fototlač
Vyber si kategóriu :
Online cenník - Samolepky a nažehľovačky
Vyber si kategóriu :
Online cenník - Veľkoplošná a reklamná tlač
Vyber si kategóriu :